Firmy otwierają bramy przed młodzieżą

W uzgodnieniu z Agencją Rozwoju Przemysłu S. A. Oddział w Mielcu, w tygodniu, w którym CKPiDN organizuje Festiwal Nauki i Techniki (7-9 czerwca br.) umożliwiamy szkołom zwiedzanie  firm zlokalizowanych w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu.
Szkoły mogą zgłaszać grupy po 15 uczniów.Termin zwiedzania: od 4 do 7 czerwca br.

Czas zwiedzania: ok. 1 godziny zegarowej.

Lista firm wraz z warunkami ich zwiedzania – w załączeniu.

W celu uzgodnienia szczegółów zwiedzania wybranych firm prosimy Dyrektorów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o kontakt z Panią Magdaleną Adamczyk (Oddział ARP S.A. w Mielcu) w terminie do 24 maja br.:

Tel.: 661 401 378

Mail: Magdalena.Adamczyk@arp.pl

Do pobrania:

Plan wycieczek CKPiDN dla szkół

Harmonogram wycieczek

Uwaga: za dojazd uczniów do firm odpowiadają szkoły. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Ponieważ taka wizyta wymaga przygotowań ze strony zakładu konieczne będzie podanie listy uczestników.